UCZNIOWIE II LO O WŁOS OD AWANSU DO KOLEJNEGO ETAPU ZAWODÓW W PIŁCE SIATKOWEJ!

W naszej szkole w dniu 20.02.2024 zorganizowane zostały zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Pierwszy mecz nasze zawodniczki rozegrały z Technikum nr 2 w Chojnicach, które pokonały w pierwszym secie asem serwisowym Aleksandry Rzydzkowskiej 25:22. Drugi set dziewczęta pokonały rywalki 11 punktami mecz zakończył się wynikiem 25:14. Drugi mecz nasze siatkarki zagrały ze szkołą BZDZ Chojnice, w którym walczyły do samego końca! Pierwszy set zakończył się z wynikiem 17:25 dla gości. Drugi set zakończył się wynikiem 24:26. Reprezentantki naszej szkoły: Agnieszka Rzydzkowska Martyna Sypniewska, Martyna Goebel, Marika Walczak, Martyna Ossowska, Aleksandra Figiel, Agnieszka Wąsiewska, Sara Cieślik. Chłopcy w składzie : Buszkiewicz Dominik , Czapiewski Hubert, Dołżycki Szymon, Grzonkowski Kacper, Jasiak Wojciech, Kabat Maksymilian, Leszczyński Mikołaj ,Mazurek Przemysław, Skwarek Artur, Wiciński Szymon, Wojciechowski Mateusz zajęli 2 miejsce w grupie podczas zawodów organizowanych dn. 21.02.2024r w CNT Chojnice. Ogromne Gratulacje dla reprezentantów Szkoły !