AKCJA CHARYTATYWNA „WSZYSCY RAZEM”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za zaangażowanie i wsparcie w trakcie naszej ostatniej akcji charytatywnej pt. „ Wszyscy razem” na rzecz Pani Moniki Stefankiewicz, która zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.

       W okresie od 20 do 25 września, przeprowadziliśmy sprzedaż ciast i słodkości, a następnie w dniach od 9 do 18 października zorganizowaliśmy pieczenie i sprzedaż gofrów z owocami i bitą śmietaną. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, wspólnie udało nam się zebrać imponującą kwotę 5000 zł.

Z ogromną radością informujemy, że zebrane fundusze zostały przekazane na specjalne subkonto Pani Moniki w Starostwie, co pomoże jej w pokryciu kosztów leczenia oraz innych związanych z chorobą potrzeb. Wasza hojność i współpraca sprawiły, że możemy naprawdę uczestniczyć w wspólnym działaniu na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom za poświęcony czas i wysiłek, a także naszym nauczycielom, którzy wspierali nas w organizacji tego przedsięwzięcia.

Jesteśmy dumni z tego, jak nasza społeczność potrafi działać razem dla wspólnego dobra. Dzięki Wam, dajemy wyraz solidarności i empatii wobec tych, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Mamy nadzieję, że ta akcja charytatywna to tylko początek naszych wspólnych działań na rzecz pomocy innym. Dziękujemy raz jeszcze za Waszą hojność i zaangażowanie.

Z poważaniem,

Samorząd Wolontariatu II LO