Z radością i dumą informujemy, że tegoroczna maturzystka naszej szkoły, Nadia Stencel, znalazła się w grupie 26 najlepszych tegorocznych maturzystów i zdobyła tytuł laureatki X edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent” Fundacji „Zawsze Warto” oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Aby zdobyć tytuł laureata w Projekcie „Matura na 100 procent” należy przystąpić do co najmniej dwóch egzaminów na poziomie rozszerzonym oraz z każdego ze zdawanych przedmiotów egzaminacyjnych uzyskać minimum 90%, a z co najmniej jednego 100%.

Nadia spełniła z nadwyżką te warunki – uzyskała 100% z egzaminów ustnych oraz 100% z egzaminów z matematyki i języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Uczennica klasy IVc powieliła sukces swojej starszej koleżanki – Weroniki Gondek, która została laureatką VI edycji. W tym samym roku jej finalistą został Paweł Polerowicz.

Nadii serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Gala X edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent odbędzie się 22 września 2023 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Kategorie: Aktualności

Skip to content