W dniach 7-10.02.2023 w ramach przygotowań do mobilności edukacyjnej Dyrektor szkoły oraz zespół projektowy Erasmus+ zorganizowali wizytę przygotowawczą w II Liceum Ogólnokształcącym. Celem wizyty było przede wszystkim zaprezentowanie szkoły, partnerskiej placówce z “Istituto D’Istruzione Superiore Caterina Caniana” z Bergamo, szkoły z akredytacją. Przedstawiciel szkoły Caniana, Marco Ferrarini pozytywnie zareagował na zaproponowany program oraz szczegółowy harmonogram działań w ramach długiej mobilności 2 uczniów z Włoch. Wizyta miała również na celu rozeznanie bazy noclegowej oraz poznania profilu ucznia naszej szkoły. Podczas wizyty zostały przeprowadzone rozmowy z Dyrekcją II Liceum Ogólnokształcącego oraz opiekunem szkolnym, który ma wziąć udział w projekcie. Działania obejmowały również omówienie szczegółów programu mobilności uczniów z Polski, pobytu naszych uczniów w “Istituto D’Istruzione Superiore Caterina Caniana” High School w Bergamo w maju tego roku.

Kategorie: Aktualności

Skip to content