Projekt „Digital Immigrants’ Battle for Survival” odbył się w Bratysławie, w dniach 11.01 – 19.01. 2022. Podczas pobytu mieliśmy możliwość zgłębić wiedzę odnośnie nowych technologii, a także jak poszczególne grupy wiekowe się do niej adaptują. Umiejętności, które zdobywaliśmy w trakcie projektu były bardzo interesujące, a wykonując prace grupowe mogliśmy stosować je w praktyce. Dowiedzieliśmy się kim są digital immigrants oraz digital natives, jakie są między nimi różnice oraz w jaki sposób digital natives mogą zrozumieć digital immigrants i jak im pomóc w przystosowaniu się do świata technologii. Poznaliśmy internetowe narzędzia, które można stosować w każdym zakątku świata, każdy z nas z pewnością będzie wykorzystywał je w przyszłości.

Podczas projektu mogliśmy poznać kultury państw uczestniczących w wydarzeniu: Czech, Portugalii, Turcji, Węgier oraz Słowacji, której stolicę zwiedzaliśmy w wolnym czasie. Ten wyjazd był dla nas wspaniałym doświadczeniem, mogliśmy zasmakować wiele tradycyjnych dań różnych kultur (m.in. indyjskiej, tureckiej, wietnamskiej, arabskiej, słowackiej), poza tym poznaliśmy niezwykłych ludzi, z którymi cały czas trzymamy kontakt, oraz z którymi zawiązaliśmy silne więzi.

Projekty Erasmus+ to dla mnie możliwość na wypad gdzieś dalej, cieszę się że mogę z tego korzystać, z pewnością nigdy nie zapomnę tego wyjazdu, już nie mogę się doczekać kolejnego.

Kategorie: Aktualności

Skip to content