Uczniowie klas czwartych wzięli udział w projekcie TWORZENIE NOWYCH MIEJSC PRACY, realizowanym w ramach programu Erasmus+. Ekipę z Polski reprezentowali uczniowie naszej szkoły podczas wyjazdu  w terminie 16-21 listopada do Las Rozas de Madrid, 18 kilometrów od stolicy kraju:

Anna Ossowska oraz Adrian Kwaśnik.

Nasi uczestnicy projektu otrzymali dokument potwierdzający ich uczestnictwo w projekcie oraz zdobyte w jego trakcie wiedzę i umiejętności. Tym dokumentem jest certyfikat Youthpass, który może być wykorzystany w przyszłości.

Niektórzy twierdzą, że udział w programie Erasmus+ jest stratą czasu, a studenci w tym okresie jedynie imprezują. Nic bardziej mylnego! Osoby uczestniczące w programie na terenie Unii Europejskiej kształcą się, mają okazję zdobyć praktykę, bardzo niezbędną w dalszej karierze zawodowej.

Erasmus+ to ogromna szansa dla wszystkich osób, które chcą uczyć się za granicą. Program daje szansę na podróżowanie, zdobycie nowych znajomości, poznawanie kultury i tradycji w krajach partnerskich, doskonalenie znajomości języków obcych.

Opiekun szkolny: Katarzyna Krawczyk

Kategorie: Aktualności

Skip to content