26 oraz 28 października, w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodzono Halloween. Samorząd Uczniowski miał za zadanie przystroić szkołę a uczniowie przebrać się zgodnie z duchem tej magicznej zabawy. Nasi licealiści prześcigali się w pomysłach – gościliśmy więc potwory, wiedźmy, duchy, koty, szkielety i inne poczwary z piekła rodem.  Powiało grozą tak mocno, że nawet nauczyciele poczuli przerażającą atmosferę i… bali się pytać. Nie zabrakło również wydarzeń  towarzyszących imprezie. Działała  „kawiarenka”, w której można było skosztować przygotowanych przez uczniów gofrów, które mimo iż były smaczne, to odstraszały pirackim kołem fortuny.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że w naszej szkole można się nie tylko uczyć, ale również dobrze bawić.

Przedstawicielom samorządu dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

K. Krawczyk

Kategorie: Aktualności

Skip to content