Miło nam poinformować, że nasze szkolne reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców, wywalczyły w tym tygodniu awans do Powiatowego finału Licealiady w piłce siatkowej.

21 marca nasze Panie w eliminacjach miejskich odniosły sukces wygrywając oba rozegrane mecze 2:0 z drużynami z Technikum Mundurowego oraz Technikum nr 2. Szczególnie cieszy fakt, że w drużynie świetnie zadomowiły się uczennice klas pierwszych – Agnieszka Paczkowska, Olga Stanisławska i Amelia Stolp, które z pewnością pomogą dziewczyną z klas drugich – Brygidzie Ossowskiej, Agacie Piesik, Wiktorii Rekowskiej i Oliwii Wilczek, kontynuować passę zwycięstw po odejściu licznego grona tegorocznych maturzystek – Julianny Bąk, Jagody Kubiak, Ani Michałowskiej, Marceliny Stypy i Bożeny Zwiefki.

Dzień później 22 marca, sukces dziewcząt powtórzyli nasi panowie. Po zaciętym meczu z Technikum nr 2 wygranym 2:1, spotkanie z ZSP 1 wygrali już zdecydowanie 2:0. Drużynę do zwycięstw poprowadzili drugoklasiści: najskuteczniejsi na boisku Igor Kabat i Łukasz Dębski wspierani przez Dominika Milocha, Jakuba Kłopotka Główczewskiego, Filipa Sudzińskiego, Nikodema Nawrockiego, Kubę Bamberskiego, Mateusza Flohra, Wojtka Sopyłę. Zwycięską ekipę uzupełniali Jakub Wiese i Patryk Singer uczniowie klas pierwszych.

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w finale Powiatowym. Panie rozpoczną swoją walkę w środę 27 marca na OSiRZe, a panowie dzień później, w czwartek 28 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół.

Kategorie: Aktualności

Skip to content