Dokładnie na 100 dni przed maturą abiturienci z II Liceum im Gen. Władysława Andersa w Chojnicach bawili się na swojej studniówce. 

Bal maturalny odbył się w eleganckich wnętrzach restauracji w Bladowie, lecz ani odległość, ani mróz nie przeszkodziły licealistom w doskonałej zabawie. Tradycyjnie imprezę rozpoczęto dostojnym polonezem. Każda z sześciu klas zatańczyła osobno, prezentując własną choreografię. Do tańca zaproszono panią dyrektor, wychowawców i nauczycieli. Były też podziękowania, życzenia i wspólny toast szampanem. Przemawiała pani dyr. Maria Kallas, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Renata Smagorzewska oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Mikołaj Brunka. Uczniowie wręczyli kwiaty wychowawcom i pozostałym nauczycielom, dziękując im za trud włożony w naukę.

Po oficjalnym rozpoczęciu, na wszystkich czekał ciepły posiłek. Dopiero po kolacji impreza rozkręciła się na dobre – maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi i nauczycielami nie schodzili z parkietu do białego rana.

Wszystkie zdjęcia z tej uroczystości znajdziecie pod adresem fotomajora.pl/2lo

Kategorie: Aktualności

Skip to content