W rozgrywkach miejskich 21.11.2018 rywalizowałyśmy z 3 drużynami.Już w pierwszym meczu z ZSP nr 3 wygranym 1:15 pokazałyśmy naszą wolę walki. Kolejnym sprawdzianem zaliczonym na 5 był mecz z ZS nr 2, który wygrałyśmy 9:3 .Ostatnim starciem na rozgrywkach miejskich był mecz z ZS wygrany 5:3.
Jako zwyciężczynie etapu miejskiego stawiłyśmy się 28.11.2018r.w hali sportowej w Czersku, gdzie odbywały się mistrzostwa powiatu chojnickiego. Pierwszy mecz z gospodyniami z LO Czersk, po bardzo obiecującym początku i wyrównanej walce niestety przegrałyśmy 18:8. Po raz drugi spotkałyśmy się z ZS z Chojnic i po bardzo ładnej grze i świetnych interwencjach naszych bramkarek wygrałyśmy 8:15 zajmując 2 miejsce w mistrzostwach powiatu chojnickiego !
Skład :Patrycja Drobińska, Julia Żmija, Daria Brzoskowska, Michaela Sigmanska, Sylwia Grzywacz, Wiktoria Krauze, , Roksana Wojciechowska, Aleksandra Prądzińska, Justyna Kowalska, Julia Niesiołowska, Anna Łosińska, Emilia Zielke, Dominika Dąbrowska, Aurelia Gierszewska, Zuzanna Thiede, Aleksandra Sadowska, Anna Gzubicka oraz absolwentki Kinga i Klaudia.
Gratulujemy i czekamy na kolejne sportowe sukcesy !!!!
K.L

PS.: Więcej zdjęć na www.facebook.com/2lochojnice/

Kategorie: AktualnościSukcesy

Skip to content