Szczypiorniści IILO

Szczypiorniści naszego Liceum w miniony wtorek 28.11.2017r. uczestniczyli w Finale Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Czersku . Meczem inaugurującym był mecz w grupie chłopców, w którym Technikum nr 2 z Chojnic zmierzyło się z drużyną LO z Czerska. Po bardzo zaciętej walce triumfowali Czerszczanie. Mecz zakończył się wynikiem 18 :19. Jako pierwsze z grupy dziewcząt zagrały szczypiornistki ZS z Chojnic, a rywalkami była drużyna II LO z Chojnic. Mecz otwarcia grupy należał do trudnych i wymagających. Efektowne rzuty naszych dziewcząt były skutecznie bronione przez bramkarkę ZS. Wynik meczu 12:19 dla drużyny ZS.

Następny mecz grupy męskiej to LO Czersk i II LO . Panowie w różny sposób starali się rozgrywać akcje, w których zdobyli 11 bramek przy twardej obronie gospodarzy. Zawodnicy z LO w Czersku mogli pochwalić się szybkimi akcjami, oraz doskonałą znajomością sali. Ostatecznie Czerszczanie triumfowali 20:11. Drugim meczem rozgrywanym w grupie dziewcząt był mecz ,, Starego’’ z gospodyniami . Czerszczanki postawiły wysoko poprzeczkę, a zawodniczki z ZS nie podołały wyzwaniu i przegrały 6:13. Ostatnim meczem w grupie męskiej był mecz reprezentacji naszej szkoły z Tech.nr 2. Emocji nie brakowało, a przybili kibice dzielnie dopingowali i mobilizowali swoje drużyny. Spotkanie zakończyło się wynikiem 15:22 dla Tech.nr2. Meczem zamykającym ,, powiaty’’ było starcie reprezentantek naszego Liceum z Liceum z Czerska. Mecz był zacięty i wyrównany, dziewczęta po porażce w meczu otwarcia –zagrały koncertowo. Bardzo wyrównany mecz zakończył się wynikiem 17:21 dla drużyny gospodarzy.

Dziękujemy naszym zawodnikom, zawodniczkom, oraz opiekunom za godne reprezentowanie II LO i wiele pozytywnych emocji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze naszych szkolnych reprezentacji . K.L
Behrendt Kinga , Borzyszkowska Wiktoria , Brzoskowska , Drobińska Patrycja , Grzywacz Sylwia , Kołsut Martyna , Kowalska Justyna , Libera Aleksandra , Łosińska An
na , Niesiołowska Julia , Prądzyńska Aleksandra , Sigmanska Michaela , Szynwelska Olga , Żmija Julia

op.Jolanta Wróblewska
Dąbrowski Bartosz, Dorszyński Paweł, Gostomczyk Konrad , Grzempa Mikołaj, Kobierowski Paweł, Nawrocki Ignacy, Nawrocki Nikodem , Niesiołowski Kacper , Nowicki Kamil , Rożek Piotr, Sopyła Wojciech , Świerczewski Michał, Wnuk Lipiński Bartosz ,Zabrocki Jakub
op.p Leszek Plata

Galeria

Kategorie: AktualnościSukcesy

Skip to content