Wybiegały wicemistrzostwo województwa, w drużynowych biegach przełajowych.

Na początku kwietnia w Lasku Miejskim w Chojnicach odbyły się mistrzostwa powiatu chojnickiego w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopaków II LO w składzie: Nikodem Nawrocki, Paweł Czapiewski, Konrad Lewiński,
Mateusz Grzempa, Konrad Gostomczyk zajęła III miejsce .

Dziewczęta w składzie: Monika Szymanowicz , Julia Niesiołowska, Jagoda Kubiak, Agata Pestka, Laura Kochan i Aurelia Gierszewska zostały mistrzyniami powiatu chojnickiego.Jako mistrzynie reprezentowały naszą szkołę i powiat  w  finale wojewódzkim Licealiady w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wojewódzkich 05.04.2019, po mistrzowsko rozegranym biegu,  zajęły II miejsce.Zostając wicemistrzyniami województwa pomorskiego. W rywalizacji indywidualnej Monika Szymanowicz została nagrodzona za zajęcie VI miejsca.